Przeskocz do treści
Ucz się z nami!

Ucz się z nami!

Sięgnij po nasze bezpłatne materiały edukacyjne, aby doskonalić umiejętności projektowania i modelowania 3D w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Sprawdź

Dlaczego warto skorzystać
z naszych materiałów edukacyjnych?

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z projektowaniem i modelowaniem 3D to znalazłeś się w wartościowym miejscu. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wszystkie nasze darmowe źródła wiedzy, z których możesz zacząć korzystać już teraz. Nauka projektowania w SketchUp i V-Ray dla SketchUp stanie się dużo łatwiejsza!

Darmowy kurs SketchUp

Rozpocznij od poznania podstaw pracy z oprogramowaniem SketchUp i zacznij swoją przygodę z projektowaniem 3D! W naszym kursie znajdziesz materiały wideo uporządkowane według stopnia trudności, aby ułatwić naukę i zrozumienie poszczególnych funkcji i narzędzi programu. Materiały zostały nagrane przez naszych doświadczonych i certyfikowanych Trenerów.

To kurs SketchUp idealny dla Ciebie!

Sprawdź
Darmowy kurs SketchUp

Tutoriale

Skorzystaj z naszych samouczków, gdzie krok po kroku nauczysz się obsługi i funkcji narzędzi w SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Na konkretnych przykładach poznasz sprawdzone metody projektowania, które znacząco przyspieszą Twoją pracę.

Sprawdź
Tutoriale

Webinary

Skorzystaj z naszych webinarów, gdzie omawiamy poszczególne narzędzia i funkcje w SketchUp i V-Ray dla SketchUp. To materiały, z których nauczysz się projektowania i modelowania 3D, poznasz również sposoby tworzenia fotorealistycznych wizualizacji.

Razem z Trenerem będziesz wykonywać projekty, które w przyszłości pomogą Tobie tworzyć wysokiej jakości wizualizacje interior i exterior.

Sprawdź
Webinary

Pomoc

Skorzystaj z bazy darmowych artykułów, które wyjaśniają poszczególne zagadnienia związane z konfiguracją i pracą w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Sprawdź
Pomoc

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp

Bezpłatna nauka SketchUp i V-Ray dla SketchUp z naszymi materiałami edukacyjnymi

Szukasz materiałów do nauki projektowania i modelowania 3D? U nas znajdziesz niejedno wartościowe źródło, z którym opanujesz pracę w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp. Przygotowaliśmy szereg materiałów edukacyjnych, które udostępniamy całkowicie bezpłatnie. Korzystając z nich, wiele się nauczysz i będziesz dobrze przygotowany do kolejnego etapu, którym jest udział w naszych szkoleniach i certyfikowanych egzaminach.


Kurs SketchUp — darmowe lekcje projektowania i modelowania 3D

Bezpłatna nauka SketchUp to sposób na pierwsze kroki w tym oprogramowaniu. Sięgnij do kursu online, który przygotowaliśmy z myślą o początkujących. Pięć lekcji wprowadzi Cię do świata projektowania i modelowania 3D. To zestaw nagrań wideo, które nie trwają dłużej niż 3 do 15 minut. To Ty decydujesz kiedy, jak i gdzie będziesz się uczył. Mając dostęp do sieci w każdej chwili, możesz skorzystać do zamieszczonych na naszej stronie internetowej materiałów edukacyjnych.


Samouczki SketchUp i V-Ray dla SketchUp

Seria tutoriali poświęcona pracy w programach do projektowania 3D to prawdziwa skarbnica wiedzy, która cieszy się nieustannie rosnącym zainteresowaniem. Opublikowanie samouczków na naszej witrynie otworzyło drogę do nauki tworzenia projektów, jak ich wizualizacji wielu osobom. Ty możesz być kolejną z nich!

Tutoriale to merytoryczne nagrania wideo, na których krok po kroku nasi trenerzy pokazują jak np.:

- radzić sobie z błędami podczas renderingu wizualizacji,
- konfigurować wybrany program,
- pracować z wybranymi narzędziami,
- wykorzystywać dostępne w programach efekty,
a także wiele innych przydatnych funkcjonalności i metod pracy w SketchUp, jak i V-Ray dla SketchUp.


Webinary i kompleksowe tworzenie projektów

Zobacz, jak wykonać projekt interioru lub exterioru na nagraniach naszych webinarów. To materiały edukacyjne, na których będziesz uczył się, jak poklei postępować w wybranych oprogramowaniu, by uzyskać pożądany efekt. Udostępnione w mediach społecznościowych, jak i na naszej witrynie internetowej od lat spotykają się z wysokim wskaźnikiem wyświetleń i długim czasem oglądania. Nie bez przyczyny zaglądają do nich liczni projektanci, jak i architekci szukających nie tylko inspiracji, ale także nowy metod i trików projektowych.


Dostęp do darmowej wiedzy o SketchUp i V-Ray dla SketchUp

Szukasz aktualnej wiedzy o nowościach, które pojawiają się w ramach aktualizacji oprogramowania SketchUp lub silnika renderującego V-Ray? Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga. Trafisz tu na szereg artykułów poświęconych tematyce projektowania i modelowania 3D oraz tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji.

Natomiast, jeśli potrzebujesz dodatkowej bazy wiedzy z dostępem do kolejnych bezpłatnych artykułów na temat programów, zawsze możesz zajrzeć jeszcze do bazy wiedzy w Centrum Pomocy ProGrupa. Korzystaj z tej bazy artykułów, które wyjaśniają poszczególne zagadnienia związane m.in. z konfiguracją i pracą w programach SketchUp, jak i V-Ray dla SketchUp.