Przeskocz do treści

Certyfikowane szkolenia SketchUp | V-Ray | Enscape

Zdobywaj wiedzę i twórz profesjonalne projekty!
Naucz się projektowania w SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Poznaj nasze szkolenia

Siłą naszych szkoleń jest zespół certyfikowanych trenerów, którzy na co dzień, od wielu lat pracują z programami SketchUp i V-Ray.

Możesz zdecydować się na udział w szkoleniach na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Po każdym z naszych szkoleń przystąpisz do egzaminu certyfikującego, by uzyskać status Certyfikowanego Użytkownika SketchUp oraz Certyfikowanego Użytkownika V-Ray.

Poziom szkolenia dostosowany do Ciebie

Poznasz narzędzia projektowe, metodykę pracy oraz funkcje programów SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Programy naszych szkoleń są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Masz gwarancję, że z nami nauczysz się projektowania i modelowania 3D, a tworzenie fotorealistycznych wizualizacji nie będzie dla Ciebie problemem.

Poziom szkolenia dostosowany do Ciebie

Szkolenia - nauka SketchUp

Przeprowadzimy Cię przez cały proces projektowy zaczynając od nauki modelowania, przechodząc przez ćwiczenie tworzenia dokumentacji technicznej na wizualizacji kończąc. Możesz wybrać program podstawowy lub zaawansowany.

Szkolenia - nauka SketchUp

Szkolenia - nauka V-Ray dla SketchUp

Podczas szkoleń nauczysz się profesjonalnego renderingu i prawidłowych ustawień światła, dzięki czemu stworzysz fotorealistyczne wizualizacje wszystkich swoich projektów. Tutaj również możesz wybrać program szkolenia - podstawowy lub zaawansowany.

Szkolenia - nauka V-Ray dla SketchUp

Szkolenia stacjonarne

Nasze szkolenia organizujemy w największych miastach w Polsce - Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków i inne. Wybierz dogodny termin i spędź z naszymi trenerami 3 intensywne dni nauki projektowania w SketchUp lub V-Ray dla SketchUp.

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia online

Szkolenie stacjonarne nie wchodzi w grę? Postaw na naukę SketchUp lub V-Ray dla SketchUp w formie zdalnej! Podczas szkoleń będziesz widzieć ekran trenera, by krok po kroku uczyć się kolejnych funkcji programów SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Szkolenia są realizowane na żywo w niewielkich grupach. Dodatkowo po zakończeniu każdej lekcji możesz skorzystać z indywidualnych konsultacji z trenerem.

Szkolenia online

Szkolenia dedykowane

To szkolenia przygotowywane na miarę Twoich potrzeb.

Prowadzimy szkolenie dedykowane z obsługi programów SketchUp oraz V-Ray dla SketchUp, które odbywają się w siedzibie Twojej firmy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Szkolenia dedykowane

Certyfikat potwierdzający umiejętności

Biorąc udział we wszystkich naszych szkoleniach, kupujesz również dostęp do egzaminu certyfikującego. Materiał z zajęć przygotowuje Cię do pozytywnego zaliczenia egzaminu. Zyskaj status Certyfikowanego Użytkownika SketchUp oraz Certyfikowanego Użytkownika V-Ray.

Pierwsze podejście do egzaminu kupujesz w cenie wybranego szkolenia. Każde kolejne jest dodatkowo płatne.

Certyfikat potwierdzający umiejętności

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp

Lokalizacje szkoleń

Sprawdź terminy szkoleń

Nauka projektowania w SketchUp i V-Ray dla początkujących i zaawansowanych — wybierz nasze kursy 

Program do projektowania 3D SketchUp to jedno z najczęściej wybieranych narzędzi pracy przez projektantów i architektów. Prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs oraz funkcjonalne narzędzia stanowią wsparcie przy największych wyzwaniach projektowych. To oprogramowanie, które warto dobrze poznać! Silnik renderujący V-Ray to kolejne narzędzie, bez którego trudno uzyskać w pełni profesjonalne, fotorealistyczne wizualizacje. Dlatego z myślą o początkujących, jak i zaawansowanych stworzyliśmy nasze kursy SketchUp i V-Ray dla SketchUp. To kilkudniowe szkolenia, które rozwijają umiejętności projektowe i podnoszą poziom wiedzy. Jeżeli dopiero zaczynasz lub już pracujesz w SketchUp albo V-Ray dla SketchUp, znajdziesz u nas kursy dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz dla siebie szkolenie online lub postaw na stacjonarne i zacznij pracować nad kompetencjami projektowymi z naszymi doświadczonymi trenerami. 

Wybierz odpowiedni poziom trudności 

Każdy z uczestników naszych szkoleń SketchUp, jak i V-Ray dla SketchUp może wybrać odpowiedni dla siebie poziom kursu. Dla początkujących przewidzieliśmy szkolenia podstawowe. To okazja do zapoznania się z programem krok po kroku. Trener podczas kursu tłumaczy sposób działania poszczególnych narzędzi. Wybierając szkolenie podstawowe SketchUp, dokładnie poznasz intuicyjny interfejs programu. Stawiając na kurs z podstaw V-Ray dla SketchUp zapoznasz się ze wszystkimi narzędziami tego silnika renderującego. Dowiesz się także, jak pracować z materiałami. 

W programie uwzględniono zagadnienia, takie jak:
- omówienie edytora materiałów,
- przedstawienie zasad tworzenia materiałów,
- prezentacja poszczególnych warstw materiałów. 

Trenerzy podczas naszych szkoleń tłumaczą osobom początkującym również metodykę pracy w obu oprogramowaniach. Inwestycja w kurs to solidne podstawy, które pomogą w dalszych kształtowaniu umiejętności projektowych. Kursy zaawansowane obejmują tematykę modelowania, projektowania i renderingu z wykorzystaniem rozbudowanych funkcji obu programów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać efekty specjalne podczas renderowania w V-Ray dla SketchUp, koniecznie wybierz się na kurs zaawansowany. W przypadku szkoleń ze SketchUp będziesz mógł doskonalić metodykę swojej pracy i poznasz szereg metod projektowych, które znacząco usprawnią proces powstawania każdego kolejnego projektu. 

Kurs SketchUp LayOut 

Sam projekt i jego wizualizacja to czasem za mało. By zaprezentować efekty Twojej pracy wszystkim zaangażowanym w realizację projektu, będziesz potrzebować profesjonalnie przygotowanej dokumentacji technicznej. Dlatego znajdziesz u nas również kurs z LayOut. To aplikacja programu SketchUp, w której sprawnie przygotujesz zestawienie niezbędnych danych. Twoje rysunki 2D zostaną, dzięki niej przekształcone w dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kolejnej fazy realizacji projektu.  Wybierz się na 1-dniowe szkolenie online ze SketchUp LayOut, by lepiej poznać możliwości tej aplikacji. Razem z trenerem na kursie przejdziesz przez konfigurowanie szablonów, opisów i nanoszenie  wymiarów, a także import pliku *skp. w skali oraz tworzenie własnych bibliotek symboli. 

Darmowy kurs SketchUp

Możesz zacząć również od bezpłatnego szkolenia, które stanowi bazowe wprowadzenie do pracy w oprogramowaniu SketchUp. Z myślą o osobach, które dopiero wkraczają w świat projektowania i modelowania 3D stworzyliśmy pięć wartościowych lekcji. Darmowy kurs SketchUp jest dostępny na naszej stronie bez ograniczeń czasowych. To Ty decydujesz kiedy się uczysz. Zacznij od kilku prostych lekcji, by później sukcesywnie poszerzać swoje kompetencje projektowe pod opieką naszych trenerów na szkoleniach i warsztatach.