Przeskocz do treści
Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa

Centrum Szkoleniowe
i Egzaminacyjne ProGrupa

Postaw na szkolenia i egzaminy ze SketchUp i V-Ray dla SketchUp z certyfikowanymi Trenerami u jedynego dystrybutora oprogramowania w Polsce.

Wybierz szkolenieWybierz egzamin

Kim jesteśmy?

Think.Make.Design.} Future

ProGrupa funkcjonuje na rynku od 2005 roku jako jeden z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania dla branży projektowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy głównym dystrybutorem programu SketchUp, V-Ray, Rhinoceros, Cinema 4D oraz innych, popularnych silników renderujących w Polsce.

Posiadamy tytuł Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Egzaminacyjnego. Od 12 lat z pomocą doświadczonych trenerów organizujemy certyfikowane szkolenia i egzaminy z zakresu SketchUp i V-Ray w największych miastach Polski oraz online.

W naszej ofercie znajduje się również serwis ArchiUp.com dedykowany projektantom i architektom, którzy dzięki niemu zyskują dostęp do realnych modeli produktów od znanych producentów mebli, tekstur i elementów dekoracyjnych niezbędnych w tworzeniu profesjonalnych projektów dla klientów.

SketchUp Training Center

Jako reseller oprogramowania SketchUp posiadamy kompleksową ofertę dla osób zainteresowanych pracą w programie. Poza licencją oprogramowania znajdziesz u nas szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dzięki którym w łatwy sposób przygotujesz profesjonalny projekt.

Zyskaj potwierdzenie kwalifikacji biorąc udział w certyfikowanych egzaminach, które otworzą przed Tobą nowe ścieżki rozwoju zawodowego.

Wybierz szkolenie
SketchUp Training Center

V-Ray Training Center

Jesteśmy największym z resellerów programów V-Ray . Działając jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe poza licencją oprogramowania oferujemy szereg szkoleń, dzięki którym podniesiesz poziom swoich umiejętności projektowych w pracy z wykorzystaniem silników renderujących 3D dla SketchUp.

Twórz fotorealistyczne wizualizacje najwyższej jakości w szybki i profesjonalny sposób!

Wybierz szkolenie
V-Ray Training Center

Warsztaty Wizualizacji

Organizujemy cykl bezpłatnych i płatnych warsztatów wizualizacji dla architektów i projektantów pracując na oprogramowaniu SketchUp i V-Ray z wykorzystaniem biblioteki modeli produktów 3D ArchiUp.

Warsztaty obejmują 2- 3 dniową pracę z trenerami od podstaw przy projektowaniu 3D i tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Cykl realizowany jest w największych miastach w Polsce oraz online.

Wybierz warsztaty
Warsztaty Wizualizacji

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne

Po skorzystaniu z naszych szkoleń warto sięgnąć po Certyfikaty, które są gwarancją posiadanych umiejętności i wiedzy na temat pracy w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Certyfikat to gwarancja konkurencyjności na rynku pracy oraz potwierdzenie wiarygodności kompetencji w oczach klientów.

Wybierz egzamin
Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne

Poznaj naszych trenerów

Team naszych trenerów to grupa wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy od lat pracują z programami SketchUp i V-Ray. Jako nieliczne osoby na polskim rynku posiadają certyfikaty otrzymane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Poznaj ich bliżej oglądając video przedstawiające nasz szkoleniowy team.

Dawid Mąkinia

Dawid Mąkinia

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ.

Dawid Mąkinia

Kamil Sokalski

Kamil Sokalski

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Kamil Sokalski

Przemysław Gubrewicz

Przemysław Gubrewicz

Pasjonat grafiki 3D. Pracę w SketchUp i V-Ray rozpoczął w branży meblarskiej, gdzie tworzył wizualizacje na potrzeby marketingowe. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z branżą architektoniczną, gdzie zgłębił tajniki obu programów.

Przemysław Gubrewicz

Dominik Gawroński

Dominik Gawroński

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Pasjonat pracy z programem SketchUp, autor popularnej serii tutoriali poświęconej pracy w SketchUp, sięgającej ponad 200 tyś. wyświetleń.

Dominik Gawroński

Nasi klienci

Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci

Poznaj nasze Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne

Decydując się na udział w organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach otrzymujesz praktyczną wiedzę od doświadczonych trenerów. Kursy SketchUp i V-Ray dla SketchUp nie bez powodu cieszą się wysoką popularnością wśród branży projektowej. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Szkoleniowo - Egzaminacyjnym, od 12 lat dbamy o kształtowanie kompetencji projektowych uczestników naszych wydarzeń. Dotąd przeszkoliliśmy już ponad 11 tys. osób.


SketchUp Training Center

ProGrupa jest jedynym dystrybutorem programu SketchUp w Polsce. U nas nie tylko nabędziesz to popularne oprogramowanie do projektowania 3d, ale również nauczysz się pracować w jego środowisku. Zapraszamy na kursy SketchUp! Organizujemy zarówno szkolenia online, jak i szkolenia stacjonarne w wybranych, polskich miastach (m.in. Warszawa, Kraków, czy Wrocław). Prowadzimy kursy SketchUp na poziomie podstawowym dla osób początkujących oraz szkolenia zaawansowane. Wybierz szkolenie odpowiednie dla Twoich potrzeb i aktualnego poziomu wiedzy.

Poza szkoleniami SketchUp, działając jako SketchUp Training Center prowadzimy także certyfikowane egzaminy. To sposób na potwierdzenie Twoich umiejętności projektowych. Przed egzaminem warto podejść do bezpłatnego testu, by przekonać się, ile tak naprawdę już wiesz i umiesz. Następnie polecamy wybrać odpowiedni typ egzaminu:

- egzamin z podstaw SketchUp,
- egzamin zaawansowany ze SketchUp.


V-Ray Training Center

ProGrupa jest resellerem programu V-Ray SketchUp w Polsce. Podobnie, jak w przypadku oprogramowania SketchUp poza sprzedażą licencji organizujemy również kursy z V-Ray dla SketchUp. To szkolenia na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Przeznaczone dla osób rozpoczynających pracę z silnikiem renderującym V-Ray dla SketchUp, jak i zaawansowanych projektantów tworzących fotorealistyczne wizualizacje 3D. Organizujemy je online, jak i stacjonarnie w wybranych miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Kraków, czy Wrocław). Poza kursami V-Ray dla SketchUp prowadzimy także certyfikowane egzaminy. Jest to okazja do zdobycia potwierdzającego umiejętności pracy w programie certyfikatu. Przed przystąpieniem do egzaminu z V-Ray dla SketchUp warto wykonać bezpłatny test, dzięki któremu sprawdzisz swoją wiedzę i aktualne umiejętności projektowe.


Warsztaty Wizualizacji PRO by ArchiUp

Wśród organizowanych przez nas wydarzeń znajdują się dedykowane dla projektantów, architektów i artystów pracujących nad fotorealistycznymi wizualizacjami 3D - Warsztaty Wizualizacji. To 3-dniowe spotkania online lub 2-dniowe spotkania stacjonarnie, podczas których uczestnicy wspólnie z trenerem pracują nad projektem wizualizacji interioru lub exterioru. Podczas nauki tworzenia wizualizacji 3D uczestnicy bazują na wysokiej jakości zasobach cyfrowych marek partnerskich. To darmowe modele mebli, oświetlenia, armatury łazienkowej, dekoracji i inne. Wiele z nich projektanci mogą odszukać w naszej bezpłatnej bibliotece 3D ArchiUp, która od lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem branży projektowej.


Darmowa wiedza o SketchUp i V-Ray dla SketchUp

Zachęcamy do korzystania z naszych bezpłatnych materiałów edukacyjnych. Wraz z trenerami przygotowaliśmy darmowy kurs SketchUp. To nieograniczony czasowo kurs dla osób początkujących, które rozpoczynają przygodę z projektowaniem i modelowaniem 3D. Warto również zajrzeć do nagranych tutoriali i webinarów. To krótkie samouczki, w których znajduje się sporo praktycznych trików, metod i porad, jakie mogą znacząco podnieść jakość i efektywność Twoich projektów w SketchUp i V-Ray dla SketchUp.