Przeskocz do treści
Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa

Centrum Szkoleniowe
i Egzaminacyjne ProGrupa

Postaw na szkolenia i egzaminy ze SketchUp i V-Ray dla SketchUp z certyfikowanymi Trenerami u jedynego dystrybutora oprogramowania w Polsce.

Wybierz szkolenieWybierz egzamin

Kim jesteśmy?

Think.Make.Design.} Future

ProGrupa funkcjonuje na rynku od 2005 roku jako jeden z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania dla branży projektowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy głównym dystrybutorem programu SketchUp, V-Ray, Rhinoceros, Cinema 4D oraz innych, popularnych silników renderujących w Polsce.

Posiadamy tytuł Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Egzaminacyjnego. Od 12 lat z pomocą doświadczonych trenerów organizujemy certyfikowane szkolenia i egzaminy z zakresu SketchUp i V-Ray w największych miastach Polski oraz online.

W naszej ofercie znajduje się również serwis ArchiUp.com dedykowany projektantom i architektom, którzy dzięki niemu zyskują dostęp do realnych modeli produktów od znanych producentów mebli, tekstur i elementów dekoracyjnych niezbędnych w tworzeniu profesjonalnych projektów dla klientów.

SketchUp Training Center

Jako jedyny dystrybutor programu SketchUp w Polsce posiadamy kompleksową ofertę dla osób zainteresowanych pracą w programie. Poza licencją oprogramowania znajdziesz u nas szkolenia na różnym poziomie zaawansowania, dzięki którym w łatwy sposób przygotujesz profesjonalny projekt.

Zyskaj potwierdzenie kwalifikacji biorąc udział w certyfikowanych egzaminach, które otworzą przed Tobą nowe ścieżki rozwoju zawodowego.

Wybierz szkolenie
SketchUp Training Center

V-Ray Training Center

Jesteśmy największym z resellerów programów V-Ray . Działając jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe poza licencją oprogramowania oferujemy szereg szkoleń, dzięki którym podniesiesz poziom swoich umiejętności projektowych w pracy z wykorzystaniem silników renderujących 3D dla SketchUp.

Twórz fotorealistyczne wizualizacje najwyższej jakości w szybki i profesjonalny sposób!

Wybierz szkolenie
V-Ray Training Center

Warsztaty Wizualizacji

Organizujemy cykl bezpłatnych i płatnych warsztatów wizualizacji dla architektów i projektantów pracując na oprogramowaniu SketchUp i V-Ray z wykorzystaniem biblioteki modeli produktów 3D ArchiUp.

Warsztaty obejmują 2- 3 dniową pracę z trenerami od podstaw przy projektowaniu 3D i tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Cykl realizowany jest w największych miastach w Polsce oraz online.

Wybierz warsztaty
Warsztaty Wizualizacji

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne

Po skorzystaniu z naszych szkoleń warto sięgnąć po Certyfikaty, które są gwarancją posiadanych umiejętności i wiedzy na temat pracy w programach SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Certyfikat to gwarancja konkurencyjności na rynku pracy oraz potwierdzenie wiarygodności kompetencji w oczach klientów.

Wybierz egzamin
Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne

Poznaj naszych trenerów

Team naszych trenerów to grupa wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy od lat pracują z programami SketchUp i V-Ray. Jako nieliczne osoby na polskim rynku posiadają certyfikaty otrzymane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Poznaj ich bliżej oglądając video przedstawiające nasz szkoleniowy team.

Dawid Mąkinia

Dawid Mąkinia

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ.

Dawid Mąkinia

Kamil Sokalski

Kamil Sokalski

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Kamil Sokalski

Dominik Gawroński

Dominik Gawroński

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Pasjonat pracy z programem SketchUp, autor popularnej serii tutoriali poświęconej pracy w SketchUp, sięgającej ponad 200 tyś. wyświetleń.

Dominik Gawroński

Nasi klienci

Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci