Przeskocz do treści

Nasi trenerzy

Nasz team składa się z samych profesjonalistów, którzy z programem SketchUp i V-Ray są związani już od wielu lat i jako nieliczne osoby na polskim rynku posiadają certyfikaty otrzymane od producentów.

To ważna informacja dla osób poszukujących wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy zagwarantują wysoki poziom kształcenia i przekazanie kompleksowej wiedzy nt. pracy w programie SketchUp i V-Ray.

Poznaj ich bliżej i obejrzyj krótkie video przedstawiające nasz team.

Dawid Mąkinia

Dawid Mąkinia

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ.

Dawid Mąkinia

Kamil Sokalski

Kamil Sokalski

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Kamil Sokalski

Przemysław Gubrewicz

Przemysław Gubrewicz

Pasjonat grafiki 3D. Pracę w SketchUp i V-Ray rozpoczął w branży meblarskiej, gdzie tworzył wizualizacje na potrzeby marketingowe. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z branżą architektoniczną, gdzie zgłębił tajniki obu programów.

Przemysław Gubrewicz

Dominik Gawroński

Dominik Gawroński

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Pasjonat pracy z programem SketchUp, autor popularnej serii tutoriali poświęconej pracy w SketchUp, sięgającej ponad 200 tyś. wyświetleń.

Dominik Gawroński

Nauka tworzenia wizualizacji, projektowanie i modelowanie 3D w SketchUp i V-Ray dla SketchUp z Progrupa

Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy w oprogramowaniu SketchUp i V-Ray dla SketchUp pracują od lat. W gronie trenerów ProGrupy znajdują się eksperci, którzy jako nieliczni posiadają certyfikaty wydane przez producentów wyżej wymienionych softów. Każde szkolenie jest opracowywane w ramach wcześniejszych konsultacji z naszymi ekspertami. To dzięki nim możemy oferować naszym uczestnikom merytoryczną wiedzę popartą praktycznym doświadczeniem. Team trenerów ProGrupy przeszkolił, podczas poszczególnych kursów spore grono projektantów wnętrz, architektów i projektantów ogrodów, a także pasjonatów oraz artystów zajmujących się na co dzień projektowaniem i modelowaniem 3D. Przystępnie przekazywana wiedza przekłada się na zdobywanie umiejętności projektowych, które zdecydowanie podnoszą jakość tworzonych projektów i efektywność wykonywanej pracy.


Kompleksowa wiedza o SketchUp i V-Ray dla SketchUp w praktyce

Pasja do projektowania, duże doświadczenie zawodowe i chęć dzielenia się widzą to cechy, które wyróżniają zespół naszych trenerów. Podczas kursów i warsztatów stawiamy przede wszystkim na praktyczne wykorzystanie teoretycznej wiedzy. Trenerzy na szkoleniach realizują przyjęty program, kładąc nacisk na faktyczne przećwiczenie konkretnych narzędzi i funkcji programów. To podejście gwarantuję możliwość poszerzania i uzupełniania kompetencji projektowych uczestników kursów. Dzięki skupieniu się na praktyce każdy uczestnik, kończąc szkolenie lub nasze warsztaty zostaje wyposażony w umiejętności, które może natychmiast wykorzystywać w swojej codziennej pracy. Jeżeli jeszcze nie znasz oferty naszych kursów, sprawdź poszczególne szkolenia.

Uczymy pracy z:

- oprogramowaniem do projektowania 3D SketchUp,
- silnikiem renderującym V-Ray dla SketchUp,
- aplikacją SketchUp LayOut,

a dodatkowo prowadzimy Warsztaty Wizualizacji w wersji zajęć bezpłatnych i płatne Warsztaty Wizualizacji PRO.

Wybierz poziom podstawowy lub zaawansowany stawiając na kurs SketchUp, szkolenie z V-Ray dla SketchUp bądź zapisz się na Warsztaty Wizualizacji. Każdy typ zajęć jest prowadzony przez trenerów ProGrupy zaangażowanych w szkolenie i kształcenie tysięcy projektantów i architektów. Skorzystaj ze wsparcia ekspertów i wykorzystaj Twoją szansę na rozwój kompetencji projektowych.