Przeskocz do treści

Nasi trenerzy

Nasz team składa się z samych profesjonalistów, którzy z programem SketchUp i V-Ray są związani już od wielu lat i jako nieliczne osoby na polskim rynku posiadają certyfikaty otrzymane od producentów.

To ważna informacja dla osób poszukujących wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy zagwarantują wysoki poziom kształcenia i przekazanie kompleksowej wiedzy nt. pracy w programie SketchUp i V-Ray.

Poznaj ich bliżej i obejrzyj krótkie video przedstawiające nasz team.

Dawid Mąkinia

Dawid Mąkinia

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ.

Dawid Mąkinia

Kamil Sokalski

Kamil Sokalski

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Kamil Sokalski

Dominik Gawroński

Dominik Gawroński

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Pasjonat pracy z programem SketchUp, autor popularnej serii tutoriali poświęconej pracy w SketchUp, sięgającej ponad 200 tyś. wyświetleń.

Dominik Gawroński