Przeskocz do treści
Egzamin V-Ray podstawy

Certyfikowany egzamin V-Ray podstawy

Przejdź przez 60 pytań egzaminacyjnych,
zyskaj certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje projektowe!

Potwierdź podstawowe umiejętności
pracy w V-Ray dla SketchUp

Znajomość programu V-Ray umożliwia tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D.

Potwierdź Twoją wiedzę, przystąp do certyfikowanego cgzaminu i zdobądź status Certyfikowanego Użytkownika V-Ray.

Dlaczego warto?

Jeśli opanowałeś już podstawy pracy z V-Ray dla SketchUp to koniecznie sprawdź swoje umiejętności poprzez przystąpienie do certyfikowanego egzaminu V-Ray dla SketchUp.

Otrzymany certyfikat potwierdzi Twoje umiejętności znajomości programu.

Dlaczego warto?

Przebieg egzaminu

Nasze egzaminy przygotowane są w oparciu o zagadnienia realizowane podczas szkoleń. To zestaw 60 pytań, na których rozwiązanie masz pełną godzinę zegarową. Aby otrzymać certyfikat trzeba uzyskać pozytywny wynik egzaminu tj. min. 80% poprawnych odpowiedzi.

Przebieg egzaminu

Certyfikat

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu otrzymasz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji projektowych. To wiarygodny dokumenty przyznawany przez jedyne Certyfikowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa.

Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

Certyfikat

Czas na Certyfikowany Egzamin

Po zaliczeniu egzaminu bardzo szybko poznasz swoje wyniki, które zostaną podane w liczbie punktów zaraz po jego zakończeniu.

Certyfikat imienny prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

V-Ray

Egzamin z podstawowej wiedzy o V-Ray dla SketchUp

Cena:
244,77 zł
Czas:
60 min, online
Ilość pytań:
60
Certyfikat:
Tak (Po pozytywnym zaliczeniu)

Przygotowania do egzaminu

Solidne przygotowanie do egzaminu zapewnią nasze szkolenia, które prowadzą certyfikowani Trenerzy związani z programem SketchUp i V-Ray dla SketchUp od lat.

Skorzystaj z praktycznej wiedzy biorąc udział w szkoleniach organizowanych online i stacjonarnie.

Sprawdź szkolenia
Przygotowania do egzaminu

Krótki Test Wiedzy

Chcesz szybko sprawdzić poziom swojej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu? Możesz zacząć od naszego darmowego testu. To seria krótkich pytań jednokrotnego wyboru, która pomoże ocenić poziom Twoich umiejętności.

Wybierz test
Krótki Test Wiedzy

Dalszy rozwój

Jeżeli konkretne zagadnienia budzą Twoje wątpliwości i pytania to skorzystaj z indywidualnych konsultacji online przygotowywanych przez naszych trenerów na miarę Twoich potrzeb.

Możesz również wybrać szkolenia dedykowane, które zrealizujemy w kameralnej grupie w siedzibie Twojej firmy.

Sprawdź
Dalszy rozwój

Najczęściej zadawane pytania

Po zaliczeniu egzaminu otrzymujesz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji. Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail, aby go zdobyć musisz uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi.
Egzamin V-Ray dla SketchUp to zakres materiału, który poruszamy na naszych szkoleniach z V-Ray:
  • Znajomość interfejsu programu V-Ray
  • Tworzenie materiałów
  • Wiedza na temat funkcji Frame Buffer
  • Konfiguracja światła sztucznego i naturalnego
  • Obiekty V-Ray takie jak Proxy, Fur, Clipper
Aby przystąpić do egzaminu Uczestnik musi kliknąć indywidualny link, który został przesłany drogą mailową po zakupie egzaminu. Kliknięcie w link przenosi na stronę informacyjną z zasadami przebiegu egzaminu.Uwaga! Kliknięcie linku nie rozpoczyna egzaminu!
Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przygotowana jest w formie testu z pytaniami tekstowymi i elementami graficznymi z 4 odpowiedziami. W części praktycznej wymagana jest obsługa oprogramowania SketchUp i/lub V-Ray dla SketchUp oraz wykorzystanie udostępnionych plików w formacie .skp.
Na rozwiązanie testu masz 60 minut.
Wynik egzaminu pojawi się automatycznie po jego zakończeniu. Zobaczysz również swoje odpowiedzi - poprawne i te źle zaznaczone.
Kupując dostęp do egzaminu, możesz podejść tylko jeden raz. Każde kolejne podejście jest dodatkowo płatne.
Materiał z egzaminów jest tworzony na bazie naszych szkoleń. Uczestnicząc w szkoleniu masz pewność, że Twój egzamin skończy się jego zaliczeniem.
Przed rozpoczęciem testu Uczestnik powinien pobrać pliki pomocnicze, a następnie je rozpakować na własnym komputerze (może to potrwać kilka minut). Egzamin rozpoczyna się po kliknięciu w przycisk „Rozpocznij test”.
Przed przystąpieniem do egzaminu Uczestnik powinien wypełnić formularz rejestracyjny i następnie opłacić udział w egzaminie. Na adres e-mail podany w formularzu Uczestnik otrzymuje indywidualny link, który jest niezbędny do rozpoczęcia egzaminu.
Egzamin kończy się automatycznie po czasie zależnym od typu egzaminu lub po naciśnięciu przez Uczestnika przycisku „Zakończ” a następnie ‘’Zatwierdź”. Po zakończeniu egzaminu Uczestnik ma do niego wgląd bez możliwości modyfikacji odpowiedzi.