Przeskocz do treści
Szkolenie na zamówienie. Szkolenia dedykowane i konsultacje.

Szkolenia na zamówienie

Skorzystaj ze szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb! Spotkajmy się w siedzibie Twojej firmy lub online.

Szkolenia indywidualne

Postaw na naukę SketchUp i V-Ray dla SketchUp w ramach dedykowanych szkoleń.

Spotykając się w siedzibie Twojej firmy zorganizujemy szkolenie dla niewielkiej grupy. Dokładnie omówimy wszystkie interesujące Cię tematy i pokażemy, co możesz robić efektywniej.

Zapytaj o ofertę
Szkolenia indywidualne

Konsultacje online

Spotkaj się z trenerem korzystając z konsultacji online w dogodnym dla Ciebie miejscu i niezależnie od Twojej lokalizacji.

Wszystkie nasze konsultacje są rozliczane godzinowo, a ich tematyka jest dopasowana do Twoich potrzeb w pracy z SketchUp i V-Ray dla SketchUp. Możesz również skorzystać ze wsparcia technicznego naszych ekspertów.

Konsultacje LayOut

Cena:
338,25 zł netto: 275,00 zł
Czas:
1 godzina, praca zdalna

Konsultacje SketchUp

Cena:
338,25 zł netto: 275,00 zł
Czas:
1 godzina, praca zdalna

Konsultacje V-Ray dla SketchUp

Cena:
338,25 zł netto: 275,00 zł
Czas:
1 godzina, praca zdalna

Zaufali nam

Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam
Zaufali nam

Indywidualne konsultacje i szkolenia — SketchUp i V-Ray dla SketchUp online lub stacjonarnie

Uważasz, że potrzebujesz indywidualnych spotkań z trenerami? Możesz z nich u nas skorzystać! W ofercie realizowanych kursów znajdują się również konsultacje. To okazja do spotkania się z ekspertem 1 na 1. Podczas spotkania możesz omówić zagadnienia projektowe, które stanowią dla Ciebie problem. To sposób na pokonanie barier, które mogą spowalniać Twoją pracę. 

Jeżeli potrzebujesz dedykowanego szkolenia dla projektantów i architektów z Twojej firmy, również możemy je zrealizować. Trenerzy przygotują program na miarę występujących potrzeb projektowych, by pomóc zespołowi efektywniej pracować z projektami. 

Jak przebiegają konsultacje i nauka SketchUp i V-Ray dla SketchUp?

Spotkania indywidualne z trenerami Progrupy, jak i szkolenia dedykowane są organizowane online lub stacjonarnie w siedzibie Twojej firmy. Decydując się na wirtualne konsultacje, będziemy wykorzystywali program TeamViewer lub Anydesk. To oprogramowanie pozwoli na bezpośrednie połączenie trenera z Twoim komputerem. Jest to sprawdzone rozwiązanie, jakie pomaga dokładnie omówić problematyczne obszary i znaleźć rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, a także poziomu posiadanych umiejętności oraz wiedzy projektowej. To również okazja do nauki projektowania i modelowania 3D pod opieką doświadczonego trenera, z której warto skorzystać, dbając o rozwój kompetencji projektowych.

Udział w konsultacji możesz umówić mailowo lub telefonicznie. Najwygodniejszą formą będzie kontakt z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci ustalić dogodny termin i godzinę spotkania. Warto wcześniej poinformować nas, które obszary projektowe stanowią dla Ciebie wyzwanie. Dzięki temu trener będzie mógł przygotować rozwiązania i porady w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. 

Jaki zakres tematyczny obejmują konsultacje? 

Podczas spotkania z trenerem możesz omówić wybrany zakres tematyczny, który bezpośrednio dotyczy pracy z oprogramowanie SketchUp, V-Ray dla SketchUp lub aplikacją LayOut. Wśród obszarów tematycznych, które najczęściej pojawiają się podczas indywidualnych konsultacji dla pojedynczych osób, jak i małych grup występują zagadnienia, takie jak np.:

- problemy techniczne w pracy z oprogramowaniem SketchUp lub V-Ray dla SketchUp,
- sposoby przygotowywania profesjonalnej dokumentacji technicznej w SketchUp LayOut, 
- metody pracy z rozszerzeniami do programów, 
- protipy, które pozwalają udoskonalić proces przygotowywania projektów i wizualizacji,
- omówienie prawidłowych ustawień silnika renderującego V-Ray dla SketchUp, 
- techniki pracy z różnymi materiałami i oświetleniem,
a także wiele innych. 

Przedstaw Twój problem, a my dopasujemy odpowiednie rozwiązanie, które zostanie dokładnie omówione podczas indywidualnej konsultacji z trenerem. Nie czekaj, aż kłopot sam się rozwiąże. Mając możliwość spotkania się 1 na 1 z ekspertem, a także wzięcia udziału w dedykowanym szkoleniu, znacząco przyspieszasz postęp w Twoim rozwoju i wpływasz na poprawę jakości swojej codziennej pracy.