Przeskocz do treści
Warsztaty Wizualizacji SketchUp i V-Ray

Warsztaty Wizualizacji SketchUp | V-Ray | Enscape

Zapraszamy na praktyczne warsztaty dla architektów i projektantów!
To okazja do nauki SketchUp, Enscape oraz V-Ray dla SketchUp.

Czym są Warsztaty Wizualizacji?

Warsztaty to szansa na podszkolenie umiejętności tworzenia realistycznych wizualizacji 3D w krótkim czasie 2 dni pod okiem doświadczonych trenerów.

Podczas Warsztatów organizowanych online i stacjonarnie zapoznasz się z najnowszymi i najważniejszymi funkcjami narzędzi w programach SketchUp, Enscape i V-Ray.

Nauka projektowania odbywa się na realnych modelach produktów udostępnianych w bibliotece 3D ArchiUp przez Partnerów poszczególnych Warsztatów Wizualizacji. Dodatkowo masz możliwość bieżącego zadawania pytań do omawianego materiału i zapoznajesz się z już gotowymi projektami, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji.

Czym są Warsztaty Wizualizacji?

Bezpłatne Warsztaty Wizualizacji

Sięgnij po dawkę praktycznej wiedzy dostępnej zupełnie za darmo! Przeznacz 2 dni na podniesienie jakości swoich wizualizacji. Pozyskaj podstawowe informacje niezbędne do tworzenia projektów 3D na wysokim poziomie.

Szlifuj swój warsztat przy wsparciu specjalistów i twórz własne materiały inspirując pozostałych uczestników

Dowiedz się więcej
Bezpłatne Warsztaty Wizualizacji

Warsztaty Wizualizacji PRO

Jesteś zainteresowany profesjonalizacją swojej pracy w branży projektowej? Weź udział w płatnych Warsztatach Wizualizacji PRO, by wyróżnić się specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami na rynku pracy.

To 2 dni intensywnej nauki projektowania, podczas której poznasz zaawansowane funkcje narzędzi SketchUp i V-Ray dla SketchUp, opanujesz m.in. tajniki sprawnego renderingu, a modelowanie i praca z oświetleniem oraz teksturami nie będą sprawiać Tobie większego problemu.

Dowiedz się więcej
Warsztaty Wizualizacji PRO

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

  • Jeśli znasz program SketchUp, Enscape lub V-Ray, ale zamierzasz poszerzyć swoją wiedzę
  • Jeśli chcesz nauczyć się postprodukcji przy tworzeniu wizualizacji
  • Jeśli zamierzasz w szybkim czasie 2 dni opanować nowe umiejętności projektowe
  • Jeśli chcesz poznać triki i metody przyspieszające proces projektowania wizualizacji

Nadchodzące edycje warsztatów

wrz 2024
Projektowanie wnętrz z wyobraźnią
Online

Warsztaty WizualizacjiProjektowanie wnętrz z wyobraźnią

12-13 września
Termin:
12-13 września godzina: 10:00 - 13:00
Oprogramowanie:
SketchUp i V-Ray
Godzina:
10:00 - 13:00
Cena:
bezpłatne
Tematyka:
Zapraszamy na Warsztaty Wizualizacji by ArchiUp! To unikalna okazja dla wszystkich architektów, designerów i projektantów wnętrz by rozwijać umiejętności w zakresie programów do projektowania i wizualizacji - SketchUp i V-Ray. Będzie to również świetna okazja do poznania świeżych pomysłów aranżacji na wiosnę.
Partnerzy:
, , , , , ,

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp

Partnerzy wydarzenia

Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia

Kurs wizualizacji 3D - warsztaty z wizualizacji architektonicznych i nie tylko 

Dzięki umiejętności tworzenia fotorealistycznych wizualizacji przedstawisz Twój projekt klientom, tak jakby już istniał w rzeczywistości. Nie bez powodu nasze Warsztaty Wizualizacji cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników. To okazja do tego, by w krótkim czasie (2 dni) opanować umiejętność pracy z programami SketchUp, V-Ray dla SketchUp i Enscape nad fotorealistycznymi wizualizacjami. Z trenerem krok po kroku poznajesz poszczególne etapy tworzenia projektu. Wybierz edycję warsztatów, która najbardziej Cię interesuje i dołącz do projektantów, którzy obecnie tworzą niepowtarzalne wizualizacje i spacery 3D, wyróżniające się wysokim poziomem realizmu. 

Sprawdź, nad czym będziesz pracować 

Wybierając się na Warsztaty Wizualizacji, będziesz tworzyć projekt interioru lub exterioru. Sprawdź w naszym terminarzu, jaki temat aktualnie będziemy omawiać. Wśród poprzednich edycji pracowaliśmy m.in. nad wnętrzami biur, łazienek, czy salonów. Trener prowadzący wraz z uczestnikami krok po kroku wykonuje każdy element wizualizacji. Wychodząc od modelowania w SketchUp, przez pracę nad odpowiednim oświetleniem sceny, finalny rendering i postprodukcje, kończąc na spacerze 3D. Każdy etap tworzenia wizualizacji 3D jest dokładnie omawiany i tłumaczony. Uczestnicy mogą na bieżąco zadawać pytania trenerowi, co pozwala uniknąć błędów technicznych w projekcie. 

Dostęp do wysokiej jakości zasobów cyfrowych 

Podczas zajęć z projektowania wizualizacji 3D pracujemy na modelach udostępnionych przez marki patronujące, danej edycji wydarzenia. Są to wysokiej jakości zasoby cyfrowe, które pozwalają znacząco skrócić czas pracy nad szczegółami wizualizacji. Modele ograniczają potrzebę projektowania od podstaw m.in. mebli, dekoracji, czy oświetlenia. Dzięki lokowaniu tych produktów w wizualizacjach uczestnicy zapoznają się z bieżącymi trendami, co jest niezwykle istotne w przypadku aranżacji wnętrz, czy ogrodów.

Gotowe modele 3D to wygodne rozwiązanie, z którego można korzystać w codziennej pracy! Wystarczy odwiedzić bibliotekę 3D ArchiUp, w której znajdują się setki tysięcy ciekawych zasobów cyfrowych od popularnych marek producenckich z różnych branż.

Płatne i bezpłatne edycje Warsztatów Wizualizacji 

Śledząc nasz kalendarz i poszczególne edycje kursów wizualizacji 3D zauważysz, że w ciągu roku organizujemy zarówno darmowe, jak i płatne Warsztaty Wizualizacji Pro. W obu formach wydarzenia spotkasz się z przygotowywaniem fotorealistycznej wizualizacji od podstaw. Wykorzystując udostępnione zasoby cyfrowe, stworzysz pod opieką trenera atrakcyjne projekty wizualizacji, które śmiało możesz dodać do Twojego portfolio projektowego. Skorzystaj z okazji do podszkolenia Twoich umiejętności projektowych!