Przeskocz do treści
Egzamin SketchUp zaawansowany

Certyfikowany egzamin SketchUp zaawansowany

Przejdź przez 60 pytań egzaminacyjnych,
zyskaj certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje projektowe!

Potwierdź umiejętność
zaawansowanej pracy w SketchUp

Pracujesz w SketchUp tworząc projekty na wysokim poziomie? Potwierdź Twoją wiedzę, przystąp do certyfikowanego egzaminu i zdobądź status Certyfikowanego Użytkownika SketchUp.

Dlaczego warto?

Jeśli opanowałeś już program SketchUp na poziomie zaawansowanym to koniecznie sprawdź swoje umiejętności poprzez przystąpienie do certyfikowanego egzaminu. Certyfikat potwierdzi Twoje umiejętności a Ty będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z fotorealistycznymi wizualizacjami,

Dlaczego warto?

Przebieg egzaminu

Nasze egzaminy przygotowane są w oparciu o zagadnienia realizowane podczas szkoleń. To zestaw 60 pytań, na których rozwiązanie masz pełną godzinę zegarową. Aby otrzymać certyfikat trzeba uzyskać pozytywny wynik egzaminu tj. min. 80% poprawnych odpowiedzi.

Przebieg egzaminu

Certyfikat

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu otrzymasz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji projektowych. To wiarygodny dokumenty przyznawany przez jedyne Certyfikowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa.

Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

Certyfikat

Czas na Certyfikowany Egzamin

Po zaliczeniu egzaminu bardzo szybko poznasz swoje wyniki, które zostaną podane w liczbie punktów zaraz po jego zakończeniu.

Certyfikat imienny prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

SketchUp

Egzamin z zaawansowanej wiedzy o SketchUp Pro

Cena:
244,77 zł
Czas:
60 min, online
Ilość pytań:
60
Certyfikat:
Tak (Po pozytywnym zaliczeniu)

Przygotowania do egzaminu

Solidne przygotowanie do egzaminu zapewnią nasze szkolenia, które prowadzą certyfikowani Trenerzy związani z programem SketchUp i V-Ray dla SketchUp od lat.

Skorzystaj z praktycznej wiedzy biorąc udział w szkoleniach organizowanych online i stacjonarnie.

Sprawdź szkolenia
Przygotowania do egzaminu

Krótki Test Wiedzy

Chcesz szybko sprawdzić poziom swojej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu? Możesz zacząć od naszego darmowego testu. To seria krótkich pytań jednokrotnego wyboru, która pomoże ocenić poziom Twoich umiejętności.

Wybierz test
Krótki Test Wiedzy

Dalszy rozwój

Znajomość zaawansowanych funkcji SketchUp to dla Ciebie za mało? Rozwijaj swoje umiejętności o znajomość silnika renderującego V-Ray dla SketchUp na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym.

Sprawdź terminy szkoleń
Dalszy rozwój

Najczęściej zadawane pytania

Po zaliczeniu egzaminu otrzymujesz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji. Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail, aby go zdobyć musisz uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi.
Egzamin SketchUp | Advanced to zakres materiału, który poruszamy na naszych szkoleniach zaawansowanych:
  • Zakres na egzamin SketchUp podstawowy
  • Metodyka pracy – praca na tagach, import plików
  • Zaawansowane funkcje narzędzi
  • Przekroje
  • Modelowanie terenu
  • Instalowanie i zarządzanie rozszerzeniami
  • Animacje
Aby przystąpić do egzaminu Uczestnik musi kliknąć indywidualny link, który został przesłany drogą mailową po zakupie egzaminu. Kliknięcie w link przenosi na stronę informacyjną z zasadami przebiegu egzaminu. Uwaga! Kliknięcie linku nie rozpoczyna egzaminu!
Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przygotowana jest w formie testu z pytaniami tekstowymi i elementami graficznymi z 4 odpowiedziami. W części praktycznej wymagana jest obsługa oprogramowania SketchUp i/lub V-Ray dla SketchUp oraz wykorzystanie udostępnionych plików w formacie .skp.
Na rozwiązanie testu masz 60 minut.
Wynik egzaminu pojawi się automatycznie po jego zakończeniu. Zobaczysz również swoje odpowiedzi - poprawne i te źle zaznaczone.
Kupując dostęp do egzaminu, możesz podejść tylko jeden raz. Każde kolejne podejście jest dodatkowo płatne.
Materiał z egzaminów jest tworzony na bazie naszych szkoleń. Uczestnicząc w szkoleniu masz pewność, że Twój egzamin skończy się jego zaliczeniem.
Przed rozpoczęciem testu Uczestnik powinien pobrać pliki pomocnicze, a następnie je rozpakować na własnym komputerze (może to potrwać kilka minut). Egzamin rozpoczyna się po kliknięciu w przycisk „Rozpocznij test”.
Przed przystąpieniem do egzaminu Uczestnik powinien wypełnić formularz rejestracyjny i następnie opłacić udział w egzaminie. Na adres e-mail podany w formularzu Uczestnik otrzymuje indywidualny link, który jest niezbędny do rozpoczęcia egzaminu.
Egzamin kończy się automatycznie po czasie zależnym od typu egzaminu lub po naciśnięciu przez Uczestnika przycisku „Zakończ” a następnie ‘’Zatwierdź”. Po zakończeniu egzaminu Uczestnik ma do niego wgląd bez możliwości modyfikacji odpowiedzi.