Przeskocz do treści
Egzamin Enscape

Certyfikowany egzamin Enscape

Przejdź przez 60 pytań egzaminacyjnych,
zyskaj certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje projektowe!

POTWIERDŹ UMIEJĘTNOŚCI PRACY
Z ENSCAPE

Znajomość Enscape pozwala tworzyć fotorealistyczne wizualizacje w krótkim czasie. Korzystając z jego narzędzi, przygotujesz również spacery 3D oraz animacje

Potwierdź Twoją wiedzę, przystąp do certyfikowanego egzaminu i zdobądź status Certyfikowanego Użytkownika Enscape.

DLACZEGO WARTO?

Przekonaj się, ile już potrafisz! Sprawdź poziom wiedzy o Enscape i rozpocznij certyfikowany egzamin.

Zyskaj certyfikat, który będzie niepodważalnym potwierdzeniem Twoich umiejętności pracy z wizualizacjami i spacerami 3D.

DLACZEGO WARTO?

PRZEBIEG EGZAMINU

Nasze egzaminy przygotowane są w oparciu o zagadnienia realizowane podczas szkoleń. Przed Tobą zestaw 60 pytań. Na udzielenie odpowiedzi masz pełną godzinę zegarową. Aby otrzymać certyfikat, trzeba uzyskać pozytywny wynik egzaminu tj. min. 80% poprawnych odpowiedzi.

PRZEBIEG EGZAMINU

CERTYFIKAT

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu otrzymasz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji projektowych. To wiarygodny dokumenty przyznawany przez jedyne Certyfikowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa.

Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

CERTYFIKAT

CZAS NA CERTYFIKOWANY EGZAMIN

Po zaliczeniu egzaminu bardzo szybko poznasz wyniki, które zostaną podane w liczbie punktów zaraz po jego zakończeniu.

Certyfikat imienny prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail.

Enscape

Egzamin z wiedzy o Enscape dla SketchUp

Cena:
453,87 zł
Czas:
60 min, online
Ilość pytań:
60
Certyfikat:
Tak (Po pozytywnym zaliczeniu)

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Odpowiednie przygotowanie do egzaminu zapewniają nasze szkolenia, prowadzone przez doświadczonych trenerów pracujących z wizualizacjami i spacerami 3D od lat.

Skorzystaj z praktycznej wiedzy, biorąc udział w szkoleniu z Enscape.

Sprawdź szkolenia
PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

KRÓTKI TEST WIEDZY

Chcesz szybko sprawdzić poziom swojej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu? Możesz zacząć od naszego darmowego testu wiedzy z Enscape. To seria krótkich pytań jednokrotnego wyboru, która pomoże ocenić poziom Twoich umiejętności.

Wybierz test
KRÓTKI TEST WIEDZY

DALSZY ROZWÓJ

Jeżeli konkretne zagadnienia związane z pracą w Enscape budzą Twoje wątpliwości i pytania, skorzystaj z indywidualnych konsultacji online przygotowywanych przez naszych trenerów na miarę Twoich potrzeb.

Możesz również wybrać szkolenia dedykowane, które zrealizujemy w kameralnej grupie w siedzibie Twojej firmy.

Sprawdź
DALSZY ROZWÓJ

Najczęściej zadawane pytania

Po zaliczeniu egzaminu otrzymujesz imienny certyfikat, który stanowi potwierdzenie Twoich kompetencji. Certyfikat prześlemy do Ciebie w formie cyfrowej na wskazany adres e-mail, aby go zdobyć musisz uzyskać 80% poprawnych odpowiedzi.
  • Znajomość interfejsu programu Enscape
  • Konfiguracja materiałów
  • Wiedza na temat głównego okna Enscape
  • Konfiguracja światła naturalnego i świateł sztucznych
  • Praca z obiektami programu Enscape
  • Możliwości prezentacji projektu w Enscape
Aby przystąpić do egzaminu Uczestnik musi kliknąć indywidualny link, który został przesłany drogą mailową po zakupie egzaminu. Kliknięcie w link przenosi na stronę informacyjną z zasadami przebiegu egzaminu.Uwaga! Kliknięcie linku nie rozpoczyna egzaminu!
Egzamin składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Część teoretyczna przygotowana jest w formie testu z pytaniami tekstowymi i elementami graficznymi z 4 odpowiedziami. W części praktycznej wymagana jest obsługa oprogramowania SketchUp i Enscape dla SketchUp oraz wykorzystanie udostępnionych plików w formacie .skp.
Na rozwiązanie testu masz 60 minut.
Wynik egzaminu pojawi się automatycznie po jego zakończeniu. Zobaczysz również swoje odpowiedzi - poprawne i te źle zaznaczone.
Kupując dostęp do egzaminu, możesz podejść tylko jeden raz. Każde kolejne podejście jest dodatkowo płatne.
Materiał z egzaminów jest tworzony na bazie naszych szkoleń. Uczestnicząc w szkoleniu masz pewność, że Twój egzamin skończy się jego zaliczeniem.
Przed rozpoczęciem testu Uczestnik powinien pobrać pliki pomocnicze, a następnie je rozpakować na własnym komputerze (może to potrwać kilka minut). Egzamin rozpoczyna się po kliknięciu w przycisk „Rozpocznij test”.
Przed przystąpieniem do egzaminu Uczestnik powinien wypełnić formularz rejestracyjny i następnie opłacić udział w egzaminie. Na adres e-mail podany w formularzu Uczestnik otrzymuje indywidualny link, który jest niezbędny do rozpoczęcia egzaminu.
Egzamin kończy się automatycznie po czasie zależnym od typu egzaminu lub po naciśnięciu przez Uczestnika przycisku „Zakończ” a następnie ‘’Zatwierdź”. Po zakończeniu egzaminu Uczestnik ma do niego wgląd bez możliwości modyfikacji odpowiedzi.