Przeskocz do treści

Webinary

Webinar SketchUp Polska #4

Webinar SketchUp Polska #4

4 część z serii webinarów. W tym odcinku zajmiemy się stworzeniem terenu otoczenia, korzystając z narzędzia Ukształtowanie powierzchni. Zbudujemy tło z wykorzystaniem tekstury. Oprócz tego, naniesiemy parę drzew i krzewów używając wtyczki Plants Kit, dostępnego pod tym linkiem

Partnerzy odcinka: Maro, Raw Decor, Agmamito, Röben, geoPRODUCT, Complet Furniture, Duravit.

Pliki do pobrania

Webinar SketchUp Polska #5 (FINAŁ)

Webinar SketchUp Polska #5 (FINAŁ)

5 i ostatnia część z serii webinarów. W ostatnim odcinku zajmiemy się ustawieniem kamery, świateł i tekstur, aby uzyskać fotorealistyczną wizualizację. Użyjemy do tego celu silnika renderującego V-Ray Next (dostępnego tutaj) oraz tekstur wbudowanych w V-Ray.

Link do pobrania map HDR: https://hdrihaven.com.

Partnerzy odcinka: Maro, Raw Decor, Agmamito, Röben, geoPRODUCT, Complet Furniture, Duravit.

Webinar SketchUp Polska #1

Webinar SketchUp Polska #1

1 część z serii webinarów: "Podstawy modelowania w SketchUp". Partnerzy odcinka: Maro, Raw Decor, Agmamito, Röben, geoPRODUCT, Complet Furniture, Duravit. Zapraszamy!

 

 

Pliki do pobrania

Szybkie i efektowne modelowanie w SketchUp

Szybkie i efektowne modelowanie w SketchUp

Webinar dotyczący pracy w SketchUp oraz V-Ray dla SketchUp. Zapoznanie się z biblioteką modeli 3d i praca na realnych produktach polskich, popularnych marek.

Ucz się bezpłatnie projektowania w SketchUp i V-Ray dla SketchUp, korzystając z webinarów

Dostęp do nagrań naszych webinarów pozostaje nieograniczony czasowo, a materiały wideo znajdują się zarówno w mediach społecznościowych, jak i na stronie internetowej. Oznacza to, że każdy, kto chce uczyć się projektowania 3D z tych bezpłatnych materiałów edukacyjnych, ma możliwość korzystania z wiedzy, którą zawierają nasze webinary. Pojedynczy webinar trwa około 40 minut, które warto przeznaczyć na rozwój umiejętności projektowania w SketchUp i tworzenie fotorealistycznych wizualizacji w V-Ray dla SketchUp.


Dlaczego warto uczyć się projektowania 3D z webinarów?

To dodatkowy materiał edukacyjny, dzięki któremu poznasz triki i metody, jakie znacząco ułatwiają codzienną pracę z oprogramowaniem SketchUp, jak i V-Ray dla SketchUp. Podczas szkoleń skupiasz się na nauce interfejsu, narzędzi, czy poruszania się w środowisku wybranego programu, pracy na grupach i komponentach oraz wielu innych przydatnych funkcjonalności wybranego oprogramowania. Natomiast korzystając z webinarów, przechodzisz od podstaw tworzenia danej wizualizacji, aż po uzyskanie jej kompletnej wizualizacji 3D. Wśród zalet naszych nagrań wideo wskazuje się na:

- możliwość odtwarzania materiałów w dowolnej ilości,
- możliwość zatrzymywania nagrania w dowolnym momencie,
- możliwość poznania ciekawych zasobów cyfrowych (często dostępnych za darmo w bibliotece 3D ArchiUp), z których śmiało możesz korzystać w kolejnych projektach.

Jeżeli nie masz możliwości wzięcia udziału w webinarze na żywo, to z pewnością będziesz mógł go znaleźć wśród nagrań, dotychczasowo zrealizowanych webinarów. Na bieżąco uzupełniamy ten format materiałów edukacyjnych, by projektanci i architekci uczący się pracy z programami SketchUp i V-Ray dla SketchUp mogli poznawać nowe triki i metody projektowe z pomocą naszych trenerów, jak i marek partnerskich, które obejmują patronaty nad poszczególnymi webinarami, tym samym prezentując swoje zasoby cyfrowe.