Przeskocz do treści
Warsztaty Wizualizacji PRO Online

Warsztaty Wizualizacji Pro SketchUp | V-Ray

Zapraszamy na zaawansowane Warsztaty Wizualizacji dla architektów i projektantów.
To okazja do nauki SketchUp i V-Ray dla SketchUp.

Czego się nauczysz?

Skorzystaj z Warsztatów Wizualizacji obejmujących zaawansowane zagadnienia projektowe. Podczas spotkań będziesz pracował na profesjonalnych modelach produktów Partnerów poszczególnych wydarzeń. Chcesz opanować sztukę wizualizacji niebanalnych interiorów, a może marzysz o tym, by w końcu zaprojektować wysokiej jakości exterior z dbałością o najdrobniejsze szczegóły? Te Warsztaty są dla Ciebie!

Otrzymujesz 2 dniowy darmowy dostęp do nagrań z warsztatów

Praca z rozszerzeniami SketchUp

Projektując w oparciu o oprogramowanie SketchUp warto nauczyć się wykorzystywać zasoby dedykowanych wtyczek.

To dzięki nim w szybszy i łatwiejszy sposób będziesz modelować nawet bardzo wymagające kształty.

Praca z rozszerzeniami SketchUp

Stosowanie zewnętrznych formatów plików

Poprawny import modeli z zewnętrznych formatów plików to pomocna umiejętność.

W trakcie Warsztatów Wizualizacji PRO nauczysz się technik projektowania, które pozwolą tworzyć projekty w oparciu o modele w różnych rozszerzeniach plików.

Stosowanie zewnętrznych formatów plików

Efekty zniekształceń w materiałach

Dowiesz się, jak pracować nad strukturą modeli i materiałów. Poznasz triki i metody, dzięki którym w prosty sposób wykonasz niezbędne zniekształcenia podnoszące atrakcyjność Twoich wizualizacji.

Efekty zniekształceń w materiałach

Tworzenie materiałów i tekstur

Na szkoleniu poznasz sprawdzone metody tworzenia od podstaw tekstur i materiałów.

Ta umiejętność pomoże Ci w przyszłości odtwarzać modele, które klienci zechcą umieszczać podczas realizacji projektów.

Tworzenie materiałów i tekstur

Program warsztatów

Dzień 1

Praca w SketchUp

 1. SketchUp: Powtórzenie podstaw
 2. SketchUp: Praca z rozszerzeniami PRO
 3. SketchUp: Modelowanie PRO
 4. SketchUp: Praca na zewnętrznych formatach plików PRO
Dzień 2

Materiały w V-Ray

 1. V-Ray: Światło sztuczne w scenie PRO
 2. V-Ray: Tworzenie materiałów PRO
 3. V-Ray: Tworzenie tekstur PRO
Dzień 3

Materiały i rendering w V-Ray

  training.workshopPro.day3_description

Nadchodzące edycje warsztatów

W najbliższym czasie nie mamy zaplanowanych warsztatów. Kliknij poniższy przycisk i wyświetl pozostałe szkolenia realizowane przez Centrum Szkoleniowe.

Nasi trenerzy

Team naszych trenerów to grupa wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy od lat pracują z programami SketchUp i V-Ray. Jako nieliczne osoby na polskim rynku posiadają certyfikaty otrzymane bezpośrednio od producentów oprogramowania.

Poznaj ich bliżej oglądając video przedstawiające nasz szkoleniowy team.

Dawid Mąkinia

Dawid Mąkinia

Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ.

Dawid Mąkinia

Kamil Sokalski

Kamil Sokalski

Doświadczony konstruktor związany z branżą 3D od 15 lat. Pasja do projektowania przerodziła się w dużą aktywność w sieci. Autor serii tutoriali „3D nie gryzie” na YouTube poświęconych modelowaniu w SketchUp, Fusion 360 i Designspark. Miłośnik gadżetów, drukarek 3D i elektrycznych pojazdów.

Kamil Sokalski

Przemysław Gubrewicz

Przemysław Gubrewicz

Pasjonat grafiki 3D. Pracę w SketchUp i V-Ray rozpoczął w branży meblarskiej, gdzie tworzył wizualizacje na potrzeby marketingowe. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z branżą architektoniczną, gdzie zgłębił tajniki obu programów.

Przemysław Gubrewicz

Dominik Gawroński

Dominik Gawroński

Z wykształcenia inżynier Gospodarki Przestrzennej. Pasjonat pracy z programem SketchUp, autor popularnej serii tutoriali poświęconej pracy w SketchUp, sięgającej ponad 200 tyś. wyświetleń.

Dominik Gawroński

Informacje dla uczestników

 1. Warsztaty odbywają się w godzinach od 10.00 do 13.00.
 2. Przed rozpoczęciem warsztatów należy pobrać aktualną wersję demonstracyjną oprogramowania.
 3. Aby w pełni uczestniczyć w szkoleniu uczestnik powinien dysponować komputerem o parametrach nie słabszych niż:
  • W przypadku systemu Windows:
   • Wersja systemu: Windows 10 lub nowszy
   • Karta graficzna z 4 GB pamięci VRAM:
   • NVIDIA GeForce GTX 900 / Quadro M lub nowsza
   • AMD Radeon RX 400 series / odpowiednik serii Radeon Pro lub nowsza
   • Nieobsługiwane urządzenia: Mobilne procesory graficzne Radeon 6000 oraz zintegrowane układ graficzny Intel
  • W przypadku systemu Mac OS:
   • Komputer z procesorem Apple M1:
    • MacBook Air (M1, 2020)
    • MacBook Pro (M1, 2021)
    • iMac (M1, 2021)
    • Mac mini (M1, 2020)
   • Komputer z procesorem Apple M2:
    • MacBook Air (M2, 2022)
    • MacBook Pro (M2, 2022)
   • Komputer z procesorem Apple M3:
    • MacBook Pro (M3, 2023)
    • iMac (M3, 2023)
   • Nieobsługiwane urządzenia: Mac OS z procesorem Intel oraz kartą graficzną Intel lub AMD
  • Myszka z trzema przyciskami,
 4. Uczestnicy otrzymują 2 dniowy darmowy dostęp do nagrań z WARSZTATÓW, liczony od dnia zakończenia danego warsztatu, po upływie tego czasu każdy z uczestników może wykupić dodatkowy okres dostępu do nagrań.
 5. Po ukończeniu warsztatów uczestnicy nie otrzymują certyfikatów.

Partnerzy wydarzenia

Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia
Partnerzy wydarzenia

Warsztaty z wizualizacji 3D - dlaczego warto wziąć udział? Podpowiadamy!

Przeznacz czas na naukę tworzenia fotorealistycznych wizualizacji pod opieką naszych trenerów. To tylko kilka dni, które zdecydowanie poprawią Twoje umiejętności projektowe. Pracuj z nami na zasobach cyfrowych znanych marek, by tworzyć niesamowite wizualizacje 3D interiorów i exteriorów. Udział w Warsztatach Wizualizacji PRO uzupełni Twoje portfolio projektów o wyjątkowe wizualizacje 3D, którymi możesz pochwalić się zarówno pracodawcy, jak i klientom. To tutaj poznasz szereg trików projektowych, metody optymalizacji pracy i najnowsze rozszerzenia do programu SketchUp, które warto wykorzystać w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. 

Wtyczki do programu SketchUp — omawiane na szkoleniu

Podczas Warsztatów Wizualizacji PRO masz okazję poznać niestandardowe rozszerzenia dedykowane dla programu 3D SketchUp. To narzędzia, które mogą ułatwić pracę każdego projektanta. Na zajęciach trener dokładnie omawia wykorzystanie najpraktyczniejszych z nich, co później możesz wykorzystać w Twoje codziennej pracy. Poznaj dedykowane rozwiązania, dzięki którym możesz znacząco poprawić jakość i skrócić czas przygotowywania wizualizacji 3D. Wtyczki skrócą pracę m.in. nad modelowaniem roślinności, czy tekstur.

Używanie zewnętrznych formatów w SketchUp

Nie wahaj się używać zróżnicowanych formatów 3D w Twoich wizualizacjach. Trener podczas warsztatów zaprezentuje Ci szereg metod i trików, które pozwolą płynnie pracować z rozmaitymi formatami plików 3D bez większych trudności. To rozwiązanie, z którego skorzystał już niejeden uczestnik naszego wydarzenia. Podczas spotkania, śmiało zadawaj pytania trenerowi i kontroluj postęp Twojej pracy. Jesteśmy otwarci na udzielanie wsparcia,  które ma pomóc Ci stworzyć najlepszą wersję każdej Twojej wizualizacji. 

Nauka tworzenia materiałów, tekstur i zniekształceń

Dbając o atrakcyjność wizualizacji, podczas Warsztatów PRO trener podpowiada, w jaki sposób pracować z różnymi materiałami. Od etapu ich tworzenia, przez edycje po wykonywanie zniekształceń. Każdy kolejny krok prowadzący do uzyskania pożądanego efektu jest dokładnie tłumaczony przez prowadzącego. Dzięki temu zdecydowana większość prac wykonywanych na zajęciach to wysokiej jakości fotorealistyczne wizualizacje 3D, które powstają z dbałością o najdrobniejsze detale projektu. 

Praca na modelach 3D znanych marek 

W pracach uczestników Warsztatów Wizualizacji PRO nie brakuje również zasobów cyfrowych od marek partnerskich. Każda edycja wydarzenia odbywa się pod patronatem wybranego producenta. Jest to okazja do promocji najnowszej oferty produktów zaangażowanych w warsztaty marek, a także zapoznanie projektantów z aktualnymi trendami. Pracując na wysokiej jakości zasobach cyfrowych, nie musisz tworzyć od podstaw wielu modeli 3D. Dzięki temu uczysz się wykorzystywać gotowe pliki w przygotowywaniu realistycznych wizualizacji 3D. W codziennej pracy ta umiejętność może znacząco skrócić czas powstawania niejednego projektu. Podczas Warsztatów Wizualizacji PRO poznasz również darmową bibliotekę 3D ArchiUp, w której znajdują się setki tysięcy zasobów cyfrowych gotowych do zamieszczenia w Twoich projektach. 

Weź udział w najbliższych Warsztatach Wizualizacji PRO, by pod opieką doświadczonego trenera zacząć pracować nad wysokiej jakości fotorealistycznymi wizualizacjami 3D. Ćwicząc w SketchUp i V-Ray dla SketchUp masz szansę wypracować nowe umiejętności projektowe, które są dziś cenne na rynku. Prezentując klientom projekt w postaci realistycznej wizualizacji, masz szansę naprawdę oczarować inwestorów Twoją koncepcją projektową.