Przeskocz do treści
Certyfikaty

Certyfikaty SketchUp | V-Ray | V-Ray

Sięgnij po wiarygodne dokumenty potwierdzające Twoją wiedzę i umiejętności pracy z programami 3D.

Nasze certyfikaty
Dlaczego warto

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne ProGrupa jako jedyny dystrybutor oprogramowania SketchUp i V-Ray w Polsce, posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów certyfikujących i wydawania certyfikatów potwierdzających umiejętności pracy w programach SketchUp, Enscape i V-Ray.

Zyskaj status Certyfikowanego Użytkownika SketchUp, Enscape lub V-Ray.

Podnieś kwalifikacje

Rynek pracy zmienia się dynamicznie, by uniknąć stagnacji zawodowej musimy nieustannie podnosić nasze kwalifikacje.

Uzyskanie Certyfikatów wystawianych przez wiarygodną jednostkę certyfikującą, daje Ci przewagę na rynku pracy. Zdobyte certyfikaty są niepodważalnym potwierdzeniem Twoich umiejętności pracy z programami 3D.

Podnieś kwalifikacje

Wyróżnij się na rynku pracy

Nasze Certyfikaty to dokumenty, które ułatwiają znalezienie zatrudnienia, uzyskanie awansu, jak i zdobycie nowych klientów.

Stanowią konkretną informację dla potencjalnego pracodawcy i klientów, która daje obraz Twoich umiejętności i wiedzy, co pomaga w podjęciu decyzji o wyborze pracownika, czy wykonawcy.

Wyróżnij się na rynku pracy

Jak zdobyć certyfikat

Sprawdź, jak uzyskać nasze certyfikaty. Dobre przygotowanie praktyczne i merytoryczne, pomoże Ci zdobyć dokumenty potwierdzające Twoje umiejętności pracy z programami 3D.

Zacznij od szkoleń

Aby uzyskać Certyfikat warto zacząć od przygotowania do egzaminu ze SketchUp, Enscape lub V-Ray, które zapewniają nasze szkolenia z trenerem. Zajęcia są przeprowadzane na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Po odbyciu wybranego szkolenia przystępujesz do egzaminu certyfikującego, (w cenie szkolenia kupujesz dostęp do jednorazowego podejścia).

Wybierz szkolenie
Zacznij od szkoleń

Przejdź do egzaminu

Możesz również bezpośrednio przejść do egzaminu certyfikującego bez szkolenia, kupując dostęp do samego egzaminu ze SketchUp, Enscape lub V-Ray

Przygotowanie merytoryczne i praktyczne w tym przypadku przeprowadzasz samodzielnie.

Przystąp do egzaminu
Przejdź do egzaminu

Projekty użytkowników SketchUp

Powered by: ArchiUp

Lokalizacje szkoleń

Sprawdź terminy szkoleń

SketchUp i V-Ray - uzyskaj Certyfikat potwierdź Twoje umiejętności

Projektujesz w SketchUp? Tworzysz wizualizacje w V-Ray? Niezależnie, czy jesteś na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym możesz zyskać potwierdzenie posiadanych kwalifikacji. Sięgnij po nasze Certyfikaty!

Egzamin ze znajomości oprogramowania 3D SketchUp

Dla użytkowników początkujących i zaawansowanych w pracy z programem SketchUp przygotowaliśmy darmowe Testy Wiedzy oraz Certyfikowane Egzaminy. Sprawdź, ile już wiesz i jak dużo potrafisz zaczynając od bezpłatnego testu ze SketchUp. Jeżeli okaże się, że potrzebujesz jeszcze popracować nad Twoimi umiejętnościami projektowymi, śmiało zapisz się na nasze szkolenia. To dzięki zajęciom z trenerem dowiesz się, jak projektować w SketchUp!

Wśród naszych szkoleń z projektowania 3D znajdują się:

Podczas wszystkich typów naszych szkoleń przygotowujemy uczestników do Certyfikowanych Egzaminów. Udział w zajęciach pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do uzyskania statusu Certyfikowanego użytkownika SketchUp.

Egzaminy z programowania SketchUp zostały podzielone na dwa poziomy trudności. Użytkownicy początkujący mogą wziąć udział w Certyfikowanym Egzaminie z podstaw wiedzy o SketchUp. Natomiast zaawansowani projektanci przeważnie decydują się na Certyfikowany Egzamin SketchUp na poziomie zaawansowanym.

Egzamin ze znajomości silnika renderującego V-Ray

Jeżeli na co dzień pracujesz z fotorealistycznymi wizualizacjami 3D dobrym rozwiązaniem będzie przygotowanie się do certyfikowanego egzaminu z V-Ray. To dokument, który potwierdzi Twoje kompetencje!

Dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z wizualizacjami 3D, przygotowaliśmy cykl szkoleń, które przygotowują do certyfikowanego egzaminu z V-Ray. Wśród naszych zajęć z trenerami znajdują się również kursy dla uczestników gotowych wejść na wyższy poziom zaawansowania w pracy z silnikiem renderującym.

Uczestnicząc w szkoleniach, zyskujesz wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania certyfikowanego egzaminu z V-Ray. Przed przystąpieniem do niego polecamy sprawdzić swój poziom korzystając z darmowegoTestu Wiedzy o V-Ray dla SketchUp. To prosty sposób na ustalenie, czy już jesteś gotowy, by uzyskać status Certyfikowanego Użytkownika V-Ray.