Przeskocz do treści
Darmowy kurs V-Ray

Darmowy kurs V-Ray

Poznaj funkcje i narzędzia najpopularniejszego silnika renderującego V-Ray. Twórz fotorealistyczne wizualizacje 3D, które do złudzenia będą przypominać rzeczywistość.
Poziom:
Początkujący
Rozdziałów:
5
Lekcji:
5
Rozpocznij kurs

Rozdział 1.Podstawy pracy w V-Ray

Poznaj podstawowe narzędzia programu V-Ray dla SketchUp. Dowiedz się, gdzie znajdują się poszczególne funkcje, dzięki użyciu którym będziesz w stanie stworzyć fotorealistyczne wizualizacje swoich projektów.

Lekcja 1.Podstawy pracy w V-Ray

Poznaj podstawowe narzędzia programu V-Ray dla SketchUp. Dowiedz się, gdzie znajdują się poszczególne funkcje, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć fotorealistyczne wizualizacje swoich projektów.

Rozdział 2.Praca z oświetleniem w V-Ray

Jak pracować z oświetleniem w V-Ray? Dowiedz się, jaką metodykę pracy przyjąć przy oświetlaniu swoich projektów, na co należy zwracać uwagę, tak aby każdorazowo poprawnie oświetlić swoją scenę.

Lekcja 2.Praca z oświetleniem w V-Ray

Dowiedz się, jaką metodykę pracy przyjąć przy oświetlaniu projektów w V-Ray oraz na co należy zwracać uwagę, tak aby każdorazowo poprawnie oświetlić swoją scenę.

Rozdział 3.Praca z materiałami w V-Ray

Jak ustawić materiał w V-Ray? Naucz się, jak skonfigurować własny materiał, jak pracować z materiałami typu PBR, oraz poznaj możliwości wbudowanej biblioteki materiałów Chaos Cosmos.

Lekcja 3.Praca z materiałami w V-Ray

Jak ustawić materiał w V-Ray? Naucz się konfigurować własny materiał i dowiedz się, jak pracować z PBR. Poznaj możliwości biblioteki Chaos Cosmos wbudowanej w V-Ray.

Rozdział 4.Rendering produkcyjny w V-Ray

Zobacz jak wykonać render produkcyjny w V-Ray. Dowiedz się jak poprawnie skonfigurować silnik renderujący V-Ray, aby osiągnąć wysokiej jakości efekt, który będziesz w stanie poddać postprodukcji z jego poziomu.

Lekcja 4.Rendering produkcyjny w V-Ray

Dowiedz się, jak poprawnie skonfigurować silnik renderujący V-Ray, aby osiągnąć wysokiej jakości efekt, który będziesz w stanie poddać postprodukcji z jego poziomu.

Rozdział 5.Postprodukcja w oknie renderingu

Postprodukcja w V-Ray Frame Bufferze. Wynieś swoją wizualizację na wyższy poziom bez potrzeby korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Naucz się, gdzie i jak taki proces przeprowadzić celem uzyskania pożądanego efektu.

Lekcja 5.Postprodukcja w oknie renderingu

Zobacz jak wykonać postprodukcję w V-Ray Frame Bufferze. Wynieś swoją wizualizację na wyższy poziom bez potrzeby korzystania z zewnętrznego oprogramowania. Naucz się, gdzie i jak taki proces przeprowadzić celem uzyskania pożądanego efektu.
Przystąp do egzaminu

Bezpłatny kurs z V-Ray - opanuj podstawy pracy z silnikiem renderującym 

Jeśli marzysz o tworzeniu wysokiej jakości projektów 3D i imponujących wizualizacji, ten kurs jest stworzony z myślą o Tobie. Oprogramowanie V-Ray to najpopularniejszy silnik renderujący wśród projektantów i architektów. Dzięki niemu stworzysz fotorealistyczne wizualizacje 3D z dbałością o każdy detal. Jest to kompletne narzędzie do pracy z wizualizacjami, które przydaje się zarówno przy prostych, jak i bardzo zaawansowanych koncepcjach projektowych. Z V-Ray jeszcze lepiej zaprezentujesz swoim klientom pomysły! 

Co znajdziesz w bezpłatnym kursie z V-Ray? 

Nasz kurs z tworzenia wizualizacji 3D to seria filmów wideo. Materiały zostały przygotowane przez trenerów z Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego i Egzaminacyjnego ProGrupa. Trenerzy dzieląc się wiedzą i doświadczeniem wprowadzą Cię krok po kroku w poszczególne narzędzia i funkcję silnika renderującego.

Nasze pięć lekcji online pozwoli Ci zgłębić tajniki silnika renderującego V-Ray, bez ograniczeń czasowych. Do materiałów wideo wracasz, kiedy tylko tego potrzebujesz. Możesz zatrzymać je w dowolnym momencie i cofnąć, by powtarzać materiał. Dzięki nim zyskasz niezbędne umiejętności, aby rozpocząć pracę z V-Ray. Zacznij od konfiguracji programu, opanuj poruszanie się w SketchUp, przejdź do zaawansowanych technik pracy z geometrią i teksturami. Pobierz darmową, 30-dniową wersję V-Ray by ćwiczyć oglądane w materiale wideo wskazówki w praktyce.

Kiedy skończysz kurs, możesz dalej rozwijać swoje umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach z V-Ray. Zajęcia prowadzimy na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym. Szkolenia są dostępne zarówno w formie zdalnej online, jak i stacjonarnie. Sprawdź terminarz i zapisz się na najbliższe szkolenie! 

Co zyskujesz, przerabiając materiał z kursu?

Każda z nagranych lekcji trwa od 3 do maksymalnie 15 minut, co pozwoli Ci sprawnie przyswajać wiedzę i szybko zacząć tworzyć profesjonalne projekty. Materiały pomogą Ci opanować działanie poszczególnych narzędzi. Poznasz również dokładnie interfejs programu. Dowiesz się, jak pracować z oświetleniem scen oraz materiałami biblioteki Chaos Cosmos. Poznasz sprawdzone sposoby na rendering i postprodukcje.