Przeskocz do treści

Warsztaty vs Szkolenia

TematWarsztaty WizualizacjiWarsztaty Wizualizacji ProSzkolenie SketchUpSzkolenie SketchUp zaawansowanySzkolenie V-Ray
OgólneCenaBezpłatne99 złod 599 złod 599 złod 799 zł
Ilość uczestników300150do 20 osóbdo 20 osóbdo 20 osób
Ilośc godzin Stacjonarnie: 2 dni po 8 godz. Online: 3 dni po 3 godz. Stacjonarnie: 2 dni po 8 godz. Online: 3 dni po 3 godz. Stacjonarnie: 2 dni po 8 godz. Online: 3 dni po 4 godz. Stacjonarnie: 2 dni po 8 godz. Online: 3 dni po 4 godz. Stacjonarnie: 2 dni po 8 godz. Online: 3 dni po 4 godz.
Wsparcie merytoryczne po kursie
Wyżywienie
SketchUpCertyfikat ukończenia kursu
Interakcja z prowadzącym (m.in. możliwość zadawania pytań)CzatCzat
Pomoc prowadzącego w trakcie wykonywanych ćwiczeń
Konfiguracja programu SketchUp
Poruszanie się w programie
Omówienie narzędzi rysunkowych
Omówienie narzędzi modyfikujących
Omówienie Grup i Komponentów
Praca z teksturami
Prezentacja modelu w SketchUp - Cienie, Mgła
Prezentacja modelu w SketchUp - Style
Praca na modelach z 3D Warehouse
Praca na rozszerzeniach
Praca na tagach
Praca z plikami 3ds
Praca z plikami dwg
Przekroje w SketchUp
Tworzenie dokumentacji technicznej w LayOut
Dynamiczne komponenty
Modelowanie terenu
Modelowanie zaawansowanych kształtów
Praca na Bryłach
V-RayOmówienie interfejsu V-Ray
Światło w V-Ray
Praca na gotowych materiałach V-Ray
Ustawienia materiałów V-Ray Mtl
Praca na dodatkowych materiałach V-Ray (TwoSided, Override itp.)
Tekstury proceduralne
Bump
Displacement
Obiekty Proxy
Rendering przekroju
V-Ray Fur
Ustawienia V-Ray
Postprodukcja w V-Ray

Wybierz odpowiedni poziom szkolenia SketchUp lub V-Ray dla SketchUp 

Przekonaj się, jaki typ szkoleń z projektowania i modelowania w oprogramowaniu Sketchup będzie dla Ciebie najlepszym. W naszej ofercie znajdziesz kursy stworzone zarówno z myślą o początkujących projektantach, jak i szkolenia dla zaawansowanych.  Poznaj zakres materiału, który będziemy omawiać na wybranych zajęciach. Nauka projektowania w SketchUp i tworzenie wizualizacji przy pomocy silnika renderującego V-Ray dla SketchUp podczas naszych szkoleń pozwala rozszerzyć dotąd posiadane umiejętności projektowe. Wybierz kurs, który wpisuje się w Twój aktualny poziom wiedzy i rozwijaj się z nami. 

Szkolenia podstawowe - kursy SketchUp i V-Ray dla SketchUp początkujący

To nauka projektowania i modelowania 3D od podstaw. Warto na nią postawić, gdy jeszcze nigdy wcześniej nie miałeś okazji dokładnie poznać interfejsu wybranego programu

Trener krok po kroku omawia na zajęciach środowisko pracy:
- przedstawia najważniejsze narzędzia SketchUp i V-Ray dla SketchUp,
- omawia dostępne funkcje,
- wprowadza w podstawy modelowania i projektowania 3D,
- wyjaśnia proces renderingu w V-Ray dla SketchUp,
szczegółowy program zajęć każdego z naszych szkoleń znajdziesz na stronie w dedykowanych zakładkach przypisanych do danego typu kursu. 

Dzięki tej metodzie nauki SketchUp i V-Ray dla SketchUp nie będą miały przed Tobą tajemnic. Nauka projektowania podczas naszych kursów pozwala dobrze zapoznać się z funkcjonalnościami i podstawowymi możliwościami projektowymi obu programów. 

Szkolenia zaawansowane - kursy SketchUp dla zaawansowanych 

Jeśli podstawy pracy w programach masz już dobrze opanowane to warto sięgnąć po szkolenia realizowane na poziomie zaawansowanym. To kolejny etap nauki, dzięki któremu zaczniesz tworzyć wizualizacje i projekty na wysokim poziomie. Warto przez niego przejść, by oferować klientom profesjonalne rozwiązania. Szkolenia zaawansowane to kursy SketchUp i V-Ray dla SketchUp, podczas których omawiane są metody projektowe wymagające posiadania podstawowej wiedzy i umiejętności.
W programie zajęć przewidziana jest nauka m.in.:
- dedykowanych rozszerzeń do oprogramowania,
- pracy na tagach,
- modelowania parametrycznego,
- tekstur proceduralnych,
- postprodukcji w zewnętrznych aplikacjach,
a także wiele innych aspektów, które szczegółowo opisaliśmy w programach przypisanych do poszczególnych szkoleń. 

Zapoznaj się z zagadnieniami omawianymi podczas zajęć i wybierz odpowiedni termin szkolenia. Zaawansowana nauka SketchUp i V-Ray dla SketchUp z doświadczonym trenerem przełoży się na efektywność Twojej codziennej pracy.